fbpx
ul. Krakowska 150, 35-506 Rzeszów
452 563 875

Fotowoltaika – Zgłobień, moc 5,43kWp

Korzyści z instalacji fotowoltaicznej o mocy 5,43 kWp w miejscowości Zgłobień

W dzisiejszych czasach, poszukiwanie alternatywnych źródeł energii staje się coraz bardziej istotne. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie, fotowoltaika staje się popularnym wyborem dla wielu gospodarstw domowych. Tak jest również w przypadku naszego klienta z miejscowości Zgłobień, który zdecydował się na montaż instalacji o mocy 5,43 kWp na dachu swojego budynku mieszkalnego.

 • Zasilaj Dom Słońcem

Instalacja fotowoltaiczna to rozwiązanie, które pozwala przekształcić energię słoneczną w energię elektryczną. W przypadku naszego klienta, panele fotowoltaiczne zostały umieszczone na dachu budynku mieszkalnego, co pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnego światła słonecznego. To inwestycja, która przynosi wiele korzyści nie tylko finansowych, ale również ekologicznych.

 • Formalności

Po zakończeniu montażu instalacji, nasza firma podjęła kolejne kroki w celu zapewnienia optymalnego działania systemu. Instalacja została zgłoszona do lokalnego zakładu energetycznego, co jest ważnym etapem w procesie uzyskania dostępu do sieci elektrycznej. Dzięki temu, nasz klient może cieszyć się wytworzoną energią oraz ewentualnym nadwyżkami, które mogą być oddawane do sieci.

 • Wsparcie Finansowe – Dotacja Mój Prąd

Nasza firma działa w oparciu o pełną troskę o klientów. Dlatego też, po zainstalowaniu paneli fotowoltaicznych, podjęliśmy kroki w celu uzyskania wsparcia finansowego. Złożyliśmy wniosek o dotację w ramach programu „Mój Prąd”, który wspiera inwestycje w odnawialne źródła energii. To dodatkowa zachęta dla naszych klientów, która sprawia, że inwestycja staje się jeszcze bardziej opłacalna.

Montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 5,43 kWp na dachu budynku mieszkalnego w Zgłobieniu to krok w kierunku oszczędności, niezależności energetycznej i troski o środowisko. To inwestycja, która pozwala cieszyć się korzyściami finansowymi dzięki własnej produkcji energii elektrycznej. Wspierając naszego klienta na każdym etapie – od montażu, poprzez formalności, aż po uzyskanie dotacji – pokazujemy, że energia słoneczna to przyszłość, którą warto wybrać.

Odwiedź nas również:

https://www.facebook.com/recosolar

https://www.instagram.com/_recosolar_/

Jeśli chciałbyś poznać więcej szczegółów, skontaktuj się z nami!

  Zobacz także Nasze inne instalacje fotowoltaiczne:

  https://www.recosolar.pl/2023/09/20/carport-glogow-malopolski/

  Related

  posts

  Leave a comment