fbpx
ul. Krakowska 150, 35-506 Rzeszów
452 563 875

Instalacja Fotowoltaiczna- Trzęsówka

To kolejna instalacja fotowoltaiczna, którą zakończyliśmy dla jednego z naszych klientów w miejscowości Trzęsówka.

🏡 Miejscowość: Instalacja została zainstalowana w miejscowości Trzęsówka, dostarczając lokalnemu klientowi niezależności energetycznej.

Moc Instalacji: Nasz zespół pracował nad projektem o mocy 4,98 kWp, co pozwoli na efektywne wykorzystanie energii słonecznej w gospodarstwie domowym.

☀️ Panele: W ramach tej instalacji zastosowaliśmy 12 paneli Trina S+. To panele renomowanej marki, które gwarantują wydajne przetwarzanie energii słonecznej na prąd elektryczny.

🛠️ Konstrukcja Wolnostojąca: Panele fotowoltaiczne zostały zamontowane na specjalnie zaprojektowanej konstrukcji wolnostojącej. To umożliwia ich optymalną ekspozycję na słońce, ale również maksymalizuje efektywność działania.

🔋 Falownik: Centralnym elementem instalacji jest zaawansowany falownik hybrydowy od firmy Huawei. Dzięki niemu energia zgromadzona w panelach jest przekształcana w prąd zmienny, co jest niezbędne do zasilania urządzeń domowych. Dodatkowo, możliwość połączenia z baterią pozwala na magazynowanie nadmiaru energii na późniejsze wykorzystanie.

Firma Słońce Zarabia realizowała tą inwestycję kompleksowo, od projektu, przez montaż, zgłoszenie do PGE oraz wysłanie wniosku o dotację do Mój prąd 5.0.

Dziękujemy naszemu klientowi za zaufanie, a także możliwość wdrożenia tej nowoczesnej instalacji fotowoltaicznej. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad korzyściami płynącymi z energii słonecznej, jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania!

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na nurtujące pytania i udzielimy pomocy.

  Fotowoltaika w Trzęsówce jest doskonałym przykładem wykorzystania energii słonecznej do osiągnięcia niezależności energetycznej. Więc jeśli i Ty chcesz wdrożyć ekologiczne rozwiązania do swojego gospodarstwa, czas zacząć myśleć o instalacji fotowoltaicznej.

  Zobacz nas na mediach społecznościowych  :

  Zobacz również:

  Zobacz także inne instalacje:

  https://www.recosolar.pl/2023/09/07/instalacja-fotowoltaiczna-trzesowka-moc-498kwp/

  Related

  posts

  Leave a comment