fbpx
ul. Krakowska 150, 35-506 Rzeszów
452 563 875

Instalacje fotowoltaiczne Krosno

Fotowaltaika to sposób na oszczędność, ekologię i podążanie z duchem czasu. Instalacja taka pozwala na zauważalny zysk i od momentu założenia, zaczyna na siebie pracować. To możliwość obniżenia rachunków za prąd, a nawet zarobienia pieniędzy w przypadku sprzedaży nadwyżek do elektrowni. Niski koszt montażu, przy jednocześnie szybkim zwrocie poniesionych nakładów skłania nie tylko inwestorów, ale również osoby prywatne do wybierania tej formy OZE. Rozwiązanie takie pozwala również na podążanie z duchem czasu i wybory znacznie bliższe naszej planecie. Również z tego względu warto postawić na panele słoneczne.

Panele słoneczne z montażem w Krośnie

RecoSolar to kompleksowa usługa dostosowana do wymogów współczesnych Klientów. W naszej ofercie nie tylko znajdziesz doskonałej jakości panele fotowoltaiczne, ale również zostaną one zainstalowane pod wskazanym adresem przez naszych specjalistów. Oferujemy pełny projekt instalacji fotowoltaicznej wraz z ich montażem. Oferowane przez nas zestawy paneli są w stanie zagwarantować nawet całkowitą niezależności energetyczną na przykład domów jednorodzinnych, ale też na większych obiektach. W naszej ofercie znajdziesz zarówno panele słoneczne montowane klasycznie na dachach, jak również takie, które przytwierdza się do gruntu. Obie te instalacje mogą działać wraz ze sobą uzupełniając się i jeszcze lepiej optymalizując możliwości całego systemu. Nasze systemy fotowoltaiczne korzystają z najnowszych rozwiązań technicznych, które są obecnie wykorzystywane na świecie. To między innymi inteligentne systemy dostosowujące się do kierunku padania promieni słonecznych. Wszystkie wykonane przez nas prace oraz zakupiony sprzęt posiadają gwarancję.  Oferujemy instalacje fotowoltaiczne dla domu, instalacje fotowoltaiczne dla firm oraz instalacje fotowoltaiczne dla gospodarstw rolnych.

Czy w Krośnie fotowaltaika się opłaca?

Stale rośnie popularność i zainteresowanie OZE w Krośnie. Jednym z wydajniejszych źródeł energii odnawialnej jest oczywiście od lat energia słoneczna. Wbrew niektórym opiniom instalacje takie bardzo opłacają się również w naszym kraju. Także w Krośnie można doskonale wykorzystać panujące nasłonecznienie nawet do celu zapewnienia samowystarczalności energetycznej naszemu domostwu lub małej firmie.

Dotacja na instalacje fotowoltaiczne – Krosno

Panele fotowoltaiczne już same w sobie są inwestycją bardzo opłacalną. Z uwagi na obecnie panujący trend dbałości o środowisko naturalne, są również możliwe liczne dotacje na ich zainstalowanie i zakup. Dofinansowanie na fotowoltaike sprawia, że całość inwestycji staje się jeszcze bardziej opłacalna. Uzyskanie dotacji jest stosunkowo proste, ale wiąże się z koniecznością składania wniosków oraz dopilnowania wszystkich urzędowych terminów. RecoSolar to nie tylko nowoczesny sprzęt i montaż, ale również wsparcie ekspertów w przypadku składania wniosków o dofinansowanie OZE.

Fotowaltaika dla biznesu w Krośnie

Doskonale wiemy jak systemowa oszczędność energii może wpłynąć na kondycję finansową Twojej firmy. Nasi eksperci przygotują specjalną ofertę dla Twojego biznesu. Nie tylko zaoszczędzisz sporo pieniędzy, ale będziesz w stanie również zarobić z nadwyżek energetycznych.

Najlepsze rozwiązania OZE w Krośnie

Nasza firma stawia tylko na innowacyjne i sprawdzone rozwiązania, które od wielu lat służą ludziom na całym świecie. To nowoczesne panele fotowataiczne wykonane w solidnej technologii, instalowane w najlepszy możliwy sposób. Wszystko po to, by zoptymalizować absorpcję światła słonecznego i uczynić całą instalację jeszcze wydajniejszą.

Opinie klientów o nas.

RECOSOLAR s.e. Opinie z ekomi-pl.com

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Lub zadzwoń: 513 864 106