fbpx
ul. Krakowska 150, 35-506 Rzeszów
452 563 875

Instalacja fotowoltaiczna – Trzęsówka, moc 4,98kWp

Dzisiaj chciałbym Wam opowiedzieć o naszym najnowszym projekcie – instalacji fotowoltaicznej o imponującej mocy 4,98 kWp. Ta instalacja została wykonana na konstrukcji wolnostojącej specjalnie dla jednego z naszych klientów z Trzęsówki. To znakomite rozwiązanie, które przynosi wiele korzyści.

System fotowoltaiczny składa się z :

12 Paneli fotowoltaicznych, które zamontowane zostały na gruncie skierowane na południe. Dzięki temu panele otrzymują maksymalne nasłonecznienie przez większość dnia, co zwiększa efektywność produkcji energii elektrycznej.

 ☀ Sercem całej instalacji fotowoltaicznej jest zaawansowany falownik, który przekształca zgromadzoną energię słoneczną w prąd. To inteligentne urządzenie kontroluje proces przetwarzania energii, maksymalizując wydajność i oszczędności.

Fotowoltaiczna instalacja gruntowa to przede wszystkim :

 • łatwiejszy dostęp do modułów
 • łatwiejsze mycie paneli fotowoltaicznych
 • wyższe uzyski ze względu na lepsze chłodzenie

Zdjęcia z realizacji poniżej :

Instalacje fotowoltaiczne stają się coraz bardziej popularne i dostępne, a my jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć naszym klientom takie innowacyjne rozwiązania. To nie tylko sposób na obniżenie kosztów energii elektrycznej, ale także inwestycja w przyszłość.

Firma Słońce realizowała tą inwestycję kompleksowo, od projektu, przez montaż, zgłoszenie do PGE i wysłanie wniosku o dotację do Mój prąd 5.0. Dodatkowym atutem tej inwestycji jest pozyskana dotacja z programu “Mój Prąd 5.0” w wysokości 12000 zł. W szczególności na :

 • fotowoltaikę – 7000 zł
 • magazyn ciepła – 5000 zł

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana instalacją fotowoltaiczną lub chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy wszelkich informacji i pomożemy dostosować rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Razem możemy osiągnąć znaczące korzyści związane z wykorzystaniem energii słonecznej. Dziękujemy za zaufanie!

Zobacz nas na mediach społecznościowych  :

Zobacz również na Youtube:

#Fotowoltaika #EnergiaSłoneczna #Trzęsówka #NowoczesneRozwiązania

W skrócie instalacja:

 • moc instalacji 4,98 kWp
 • projektowany uzysk roczny 5MWh
 • roczny zysk z instalacji to ok. 4000 PLN (biorąc pod uwagę aktualne stawki energii)
 • Dofinansowanie z tytułu Mój prąd 5.0 to 12000 zł

  lub zadzwoń: 452 563 875

   lub zadzwoń: 452 563 875

   Related

   posts

   Leave a comment