fbpx
ul. Krakowska 150, 35-506 Rzeszów
452 563 875

Instalacje fotowoltaiczne Przemyśl

Fotowoltaika daje możliwość realnej niezależności energetycznej w gospodarstwie domowym lub w firmie, szansą na obniżenie rachunków za prąd, ukierunkowania się na nowoczesne technologie, a nawet szansę na ponoszenie mniejszych opłat za ogrzewanie zarówno domu prywatnego, jak również przestrzeni firmowych. OZE przestało być tematem jedynie inspirującym, a zaczęło być szansą na wymierne korzyści. To właśnie dlatego Polacy tak chętnie w ostatnich latach zwracają się w kierunku odnawialnych źródeł energii. Trend ten rozwija się bardzo możliwe, że kolejne dekady będą w naszym kraju stały pod znakiem zielonej energii. Najpopularniejszym rozwiązaniem, z którego korzystamy są panele fotowoltaiczne. W ofercie naszej firmy fotowaltaika dla domu, fotowoltaika dla firm i fotowoltaika dla rolnika.

Panele słoneczne w Przemyślu

W ofercie posiadamy doskonałej klasy panele fotowoltaiczne najlepszych światowych producentów. To jednak nie wszystko. Zajmujemy się również profesjonalnym montażem tego rodzaju instalacji, ich serwisem, a także naprawą na terenie Przemyśla oraz okolic. Nasza firma to zespół znakomitych fachowców bardzo otwartych na nowinki technologiczne, która w tej branży Pojawiają się bardzo często. Z tego powodu jesteśmy w stanie zaoferować usługę wdrożenia OZE na najwyższym światowym poziomie.

OZE – Pełna usługa wraz z montażem

Nie zostawiamy Cię samego na żadnym etapie. Od kwestii formalnych, poprzez montaż i uruchomienie całej instalacji działamy w porozumieniu z Tobą i monitorujemy postęp prac. Dbamy o wszystkie szczegóły, a prace montażowe wykonywane są przez specjalistów z odpowiednimi uprawnieniami. W przypadku działania na wysokości nasi pracownicy posiadają odpowiednie zezwolenia na taki rodzaj pracy oraz niezbędne badania.

Czy panele fotowoltaiczne się opłacają?

Na terenie Przemyśla i jego okolic fotowaltaika opłaca się w podobnym stopniu jak na terenie całego kraju. Nowoczesne panele fotowoltaiczne doskonale absorbują promienie słoneczne, a dodatkowo instalacje współpracujące z tego rodzaju panelami są solidnie wykonane i przystosowane do gromadzenia znacznie większych ilości energii, aniżeli dawniej. Dzięki temu nawet w dni mniej słoneczne energia gromadzi się w odpowiedniej ilości do zasilenia częściowo lub całościowo instalacji elektrycznej lub grzewczej, zależnie od sposobu montażu fotowaltaiki. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, by poznać szczegółowe wyliczenia i symulacje opłacalności dla Twojej lokalizacji.

Przemyśl – dofinansowanie na fotowaltaikę

Panele słoneczne, które oferujemy kupić możesz w ramach dotacji. Specjaliści Recosolar wspomogą Cię w całym procesie wypełniania formalności z tym związanych, a większość z nich wykonamy za Ciebie. Składamy wspólnie odpowiednie wnioski w urzędach, dopilnowujemy terminów oraz działamy w Twoim interesie w taki sposób, by dotacja była jak najwyższa. Po jej uzyskaniu przystępujemy niezwłocznie do prac montażowych i wdrożeniowych. Po krótkim czasie możesz cieszyć się własną instalacją fotowoltaiczną w domu, w firmie lub gospodarstwie rolnym. Działamy na terenie Przemyśla oaz okolic i tam właśnie możemy umówić się na spotkanie. Zachęcamy również do kontaktu online. Pomożemy ci uzyskać dofinansowanie na fotowoltaike.

OZE dla biznesu – zainwestuj w przyszłość

Odnawialne źródła energii to niewątpliwie przyszłość. Już teraz jest to bardzo dochodowa gałąź gospodarki. Dzięki dotacjom możesz znacznie taniej zamontować panele słoneczne w swojej firmie, a jeżeli będzie ich dostatecznie wiele, być może nawet będziesz miał możliwość zarobienia na oddawaniu nadwyżek do sieci energetycznej.

Opinie klientów o nas.

RECOSOLAR s.e. Opinie z ekomi-pl.com

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Lub zadzwoń: 513 864 106