fbpx
ul. Krakowska 150, 35-506 Rzeszów
452 563 875

Instalacje fotowoltaiczne Mielec

Oszczędność, ekologia, wygoda – tymi słowami podsumować można panele fotowoltaiczne. Nasze społeczeństwo jest do nich coraz mocniej przekonane i wiele osób chętniej po nie sięga nie tylko w budownictwie jednorodzinnym, ale również w przypadku zastosowań biznesowych. Możliwości, jakie dają dzisiejsze panele fotowoltaiczne są bowiem olbrzymie i można je wykorzystać na przynajmniej kilka sposobów. Niezależnie jednak od wszystkiego, celem jest przede wszystkim zaoszczędzenie pieniędzy na rachunkach za energię elektryczną oraz uniezależnienie się od dostaw z sieci energetycznej.

Fotowoltaika Mielec – Czy to się opłaca?

W Mielcu podobnie jak w przypadku innych polskich miejscowości opłacalność i stopa zwrotu stoi na wysokim poziomie. Nieprawdą jest mit, jakoby w Polsce panele fotowoltaiczne się nie zwracały. Również w naszej szerokości geograficznej jest to niezwykle opłacalne, a nasłonecznienie na terenie całego państwa jest wystarczające do tego, by śmiało myśleć o wykonaniu takiej instalacji zarówno w domu, jak i dla firmy. Współczesne urządzenia jeszcze lepiej zbierają energię słoneczną, a akumulatory są w stanie jej jeszcze więcej przechować. Dzięki takiemu postępowi technologicznemu, opłacalność inwestycji z roku na rok jest coraz lepsza.

Panele fotowoltaiczne w Mielcu

RecoSolar to przede wszystkim spory wybór technologii i osprzętu, a także fachowy montaż w wyznaczonym miejscu. Montujemy panele słoneczne zarówno w wersji dachowej, jak również naziemne. Wszystko dostosowujemy do Państwa oczekiwań, a całą pracę dokumentujemy. Nasi specjaliści posiadają szeroką wiedzę z zakresu OZE, zatem będą również w stanie wiele doradzić w kwestii wyboru odpowiednich rozwiązań i dalszych kroków w kierunku niezależności energetycznej, lub wręcz zarabiania na produkcji energii odnawialnej.

Dotacje na  panele słoneczne w Mielcu

Eksperci RecoSolar to również wsparcie w nierzadko skomplikowanym procesie formalnego wnioskowania o dotację. Od wielu lat w Polsce ekologiczna energia cieszy się wsparciem ze strony Unii Europejskiej oraz rządu, ale często wypełnienie wszystkich dokumentów w sposób poprawny może być problematyczne. W naszej firmie pomagamy na każdym kroku, również w kwestiach formalnych w taki sposób, by zmaksymalizować szansę na uzyskanie jak największej dotacji na całość wykonywanej przez nas instalacji. Jesteś z Mielca i interesuje Cię dofinansowanie na fotowoltaikę? Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci załatwić wszystkie formalności.

Fotowaltaika w biznesie

Panele słoneczne oczywiście często widywane są na dachach domów prywatnych, ale również można je wykorzystać w biznesie. Przede wszystkim firmy, które posiadają hale przemysłowe, rolnicy, producenci oraz jednostki dysponujące sporymi przestrzeniami (np. magazyny) odczują bardzo szybko korzyści finansowe z podłączenia się do tego niezależnego źródła energii. Dodatkowo nadwyżki produkcji energii elektrycznej mogą być odpłatnie przekazane do sieci energetycznej, a więc sam montaż paneli fotowoltaicznych może finalnie sprawić, że zaczniemy co miesiąc zarabiać drobne sumy pieniędzy dla siebie. Panele fotowoltaiczne dla firm to pewna inwestycja.

Panele słoneczne z montażem – Mielec

Od etapu przygotowania dokumentacji, po wstępne założenia prac oraz wykonanie wszystkich instalacji na miejscu, dbamy o to, by Klient był zadowolony, a instalacja już od pierwszego dnia przynosiła oczekiwane korzyści. Właśnie dlatego wszystkie prace montażowe wykonują osoby z olbrzymim doświadczeniem w branży, a także umiejętnościami, pozwalającymi na pokonywanie ewentualnych trudności, z którymi przy montażu instalacji fotowoltaicznej można się spotkać. Udzielamy gwarancji na wszystkie wykonane przez nas prace. Recosolar oferuje panele fotowoltaiczne dla domu, oraz panele fotowoltaiczne dla gospodarstw rolnych.

Opinie klientów o nas.

RECOSOLAR s.e. Opinie z ekomi-pl.com

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Lub zadzwoń: 513 864 106