fbpx
ul. Krakowska 150, 35-506 Rzeszów
452 563 875

Panele fotowoltaiczne Zakopane

Instalacje fotowoltaiczne to obecnie coś więcej, aniżeli trend mody. To szansa na realny zysk, niezależność energetyczną, a także bardzo zauważalne zmniejszenie rachunków za energię elektryczną i ogrzewanie elektryczne. Panele słoneczne to jedne z chętniej wybieranych rozwiązań OZE w naszym kraju. Za fotowaltaiką przemawia przede wszystkim niska cena montażu, szybki zwrot inwestycji oraz względy ekologiczne. Jesteśmy doświadczoną firmą, która oferuje panele fotowoltaiczne z montażem w Zakopanem o okolicach, a także akcesoria i pomoc przy niezbędnych formalnościach. Oferujemy fotowoltaikę dla domu, fotowoltaikę dla firm oraz fotowoltaikę dla gospodarstw rolnych.

 

Fotowaltaika z montażem w Zakopanem

Nasza firma oprócz szerokiego wyboru paneli słonecznych i niezbędnego osprzętu, oferuje również profesjonalny montaż przez ekipę doświadczonych fachowców. Projektujemy i montujemy zestawy całkowicie samowystarczalne, zarówno w klasycznej wersji na dachach budynków, jak również na gruncie. Połączenie obu tych zestawów może zapewnić nam pełną samowystarczalność, a także zarobek z nadwyżek produkowanego w ten sposób prądu. Jesteśmy otwarci na innowacje i nasze systemy OZE korzystają z nowoczesnych rozwiązań, takich jak systemy inteligentne, jeszcze bardzie optymalizujące absorpcję światła słonecznego. Na wszystkie prace instalacyjne udzielamy stosownych gwarancji.

Fotowaltaika w Zakopanem – kiedy to się opłaca?

Panele fotowoltaiczne opłacają się w niemal każdej sytuacji. Zarówno gdy chcemy jedynie dogrzewać budynek lub pojedyncze pomieszczenia, jak również w sytuacji, kiedy będzie to główne źródło zasilania domu. W polskich warunkach bez problemu możemy wykorzystać również w taki sposób. Stopa zwrotu paneli słonecznych jest stosunkowo wysoka i zachęcająca do instalacji. Sama instalacja zwraca się zwykle po kilku latach. To jednak nie wszystko. Dostępne są również dotacje na fotowoltaike, a ich uzyskanie ułatwią Ci nasi eksperci.

Dofinansowanie na fotowoltaikę w Zakopanym

W Zakopanem można bezproblemowo uzyskać dotację na zakup i instalację paneli słonecznych na swoim budynku. Eksperci firmy Recosolar wspierają w przejściu na OZE na każdym etapie, również formalnym. Pomagamy w przygotowaniu i złożeniu odpowiednich wniosków w urzędach. Instalacja fotowoltaiczna to nie tylko oszczędność ale również możliwość zysku. Jest to możliwe dzięki wyprodukowaniu nadwyżki prądu, gdzie zgodnie z ustawą o Odnawialnych Źródłach Energii (OZE) będzie ona mogła być sprzedana do elektrowni. Zarobek wynosić może nawet 15% w skali roku. To koniec z martwieniem się podwyżkami cen energii elektrycznej.

OZE dla firm

Obsługujemy również firmy. W przypadku posiadania dużej powierzchni budynków lub sporej przestrzeni na działce, zysk z tego źródła energii odnawialnej może być potencjalnie jeszcze większy. Firmy również mogą starać się o kolejne dotacje na tego typu instalacje i uzyskać jeszcze więcej pieniędzy. W przypadku firm nadwyżki także mogą być sprzedawane do elektrowni, co może generować dodatkowe zyski.

Względy ekologiczne i wygoda

Nie da się ukryć, że główną motywacją do montowania paneli słonecznych są pieniądze, ale za całą technologią stoi dynamiczny rynek ekologiczny. Wielu Klientów również z tego powodu decyduje się na zainstalowanie paneli słonecznych. Taki wybór jest korzystny dla naszej planety i w pośredni sposób przekłada się na jakość naszego życia. Odpowiednio przygotowana instalacja fotowoltaiczna może również wspierać ogrzewanie budynku lub też stanowić samodzielne źródło ciepła (ogrzewanie elektryczne). W ten sposób zyskamy również na wygodzie.

Tylko najlepsza technologia

W Recosolar wierzymy w innowacje. Wybieramy jedynie najlepszych producentów paneli słonecznych, osprzętu oferujących bezawaryjny i pewny sprzęt, który jest bardzo ceniony na świecie. Nasze instalacje nie wymagają dodatkowego wkładu przez kolejne lata użytkowania.

Opinie klientów o nas.

RECOSOLAR s.e. Opinie z ekomi-pl.com

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Lub zadzwoń: 513 864 106