fbpx
ul. Krakowska 150, 35-506 Rzeszów
452 563 875

Wiata fotowoltaiczna w Werynii

Z przyjemnością przedstawiamy naszą najnowszą realizację – wiata fotowoltaiczna wyposażona w instalację fotowoltaiczną, która powstała dla naszego klienta z miejscowości obok Kolbuszowej- Weryni. To projekt, który nie tylko spełnił oczekiwania inwestora, ale także przyczynił się do zwiększenia wydajności energetycznej jego nieruchomości oraz dbałości o środowisko.

Etap 1

Nasz zespół rozpoczął pracę od pierwszego kontaktu z inwestorem. Podczas tej rozmowy omówiliśmy jego potrzeby, oczekiwania, a także możliwości budowy carportu z instalacją fotowoltaiczną. Kolejnym etapem było przeprowadzenie wizji lokalnej, w trakcie której dokładnie sprawdziliśmy teren i dostępne opcje. Dzięki tej wizji lokalnej byliśmy w stanie przygotować projekt, który spełniał wszystkie wymagania klienta i jednocześnie uwzględniał warunki terenowe.

Etap 2

Po zaakceptowaniu projektu przystąpiliśmy do zamówienia dedykowanej konstrukcji oraz wszystkich niezbędnych elementów potrzebnych do wykonania instalacji fotowoltaicznej. Nasza firma zawsze stawia na jakość, dlatego korzystaliśmy z materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić trwałość i niezawodność całej konstrukcji.

Etap 3

Kiedy fundament był gotowy, przystąpiliśmy do montażu carportu z panelami fotowoltaicznymi. Nasi specjaliści zadbali o każdy detal, dbając również o estetykę całego projektu. Po zakończeniu montażu przejrzeliśmy całą instalację.

Etap 4

Ostatnim etapem naszej pracy było zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do odpowiedniego Zakładu Energetycznego. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się korzystaniem z energii słonecznej, a także przyczyniać się do ochrony środowiska naturalnego.

System fotowoltaiczny składa się z :

Paneli fotowoltaicznych  Hyundai FULL BLACK , które zamontowane zostały na dachu wiaty na południe. Jest to rozwiązanie, które jest z stosowane, aby zwiększyć autokonsumpcję energii elektrycznej.

 ☀ Sercem całej instalacji fotowoltaicznej jest zaawansowany falownik, Huawei który przekształca zgromadzoną energię słoneczną w prąd, a nadwyżkę energii kieruje do magazynu energii. To inteligentne urządzenie kontroluje proces przetwarzania energii, maksymalizując wydajność i oszczędności.

Ta inwestycja to doskonały przykład, jak można połączyć funkcjonalność carportu z ekologiczną energią słoneczną. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu, a także zaangażowaniu naszego zespołu, udało się stworzyć rozwiązanie, które jest korzystne zarówno dla klienta, jak również dla planety.

Jeśli i Ty rozważasz podobną inwestycję, zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy gotowi pomóc w realizacji Twoich planów związanych z energią odnawialną.

  Zobacz również inne realizacje w okolicy: ☀

  https://www.recosolar.pl/2023/09/07/instalacja-fotowoltaiczna-trzesowka-moc-498kwp/

  Odwiedź nas również:

  https://www.facebook.com/recosolar

  https://www.instagram.com/_recosolar_/

  Related

  posts

  Leave a comment