fbpx
ul. Krakowska 150, 35-506 Rzeszów
452 563 875

Instalacje fotowoltaiczne Jasło

Panele słoneczne są w naszym kraju niezwykle popularnym odnawialnym źródłem energii i niekwestionowanym liderem w tej kategorii. To właśnie po panele fotowoltaiczne sięgamy najchętniej, a są także miejsca, w których stały się one stałym elementem krajobrazu, nawet w zabudowie jednorodzinnej. Coraz powszechniej stosuje się również rozwiązania naziemne, które pozwalają na stworzenie znacznie większych powierzchni paneli, aniżeli ma to miejsce na dachu i tym samym optymalizację zarobków z inwestycji.

Czy fotowoltaika w Jaśle się opłaca?

Opłacalność montażu paneli fotowaltaicznych w Jaśle jest porównywalna z innymi polskimi miastami,a wydajność wykonanej instalacji nie odbiega w żaden sposób od standardów w naszym kraju. Uzyskana tym sposobem energia pozwoli nam zarówno na zmniejszenie nieco rachunków za prąd w naszym gospodarstwie domowym, ale da również szansę na uzyskanie całkowitej samowystarczalności energetycznej. Eksperci RecoSolar doradzą w kwestii że opłacalności inwestycji.

Dotacja na instalację paneli fotowoltaicznych

Od kilku lat w Polsce możliwe jest uzyskanie dotacji na odnawialne źródła energii. W niektórych przypadkach możemy cieszyć się nawet z uzyskania pełnego zwrotu za inwestycję. W pozostałych i bardziej typowych sytuacjach będzie to nawet około 70% zwrotu. Specjaliści RecoSolar oferują eksperckie wsparcie na każdym kroku pozyskiwania dotacji na instalację paneli słonecznych we wskazanej lokalizacji. Więcej o tym jak uzyskać dofinansowanie na fotowoltaikę znajdą Państwo na naszej stronie.

Fotowoltaika Jasło – kompleksowy montaż

RecoSolar to jednak przede wszystkim profesjonalny montaż wybranego rodzaju instalacji. Zatrudniamy fachowców z wieloletnim stażem. To osoby, które posiadają wysokie kwalifikacje. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokonać szybko i sprawnie montażu paneli zarówno w wersji dachowej jak również naziemnych. Mamy doświadczenie w zróżnicowanych instalacjach fotowoltaicznych, dzięki czemu na pewno sprostamy wszystkim wyzwaniom.

Zarabiaj na OZE – to możliwe

Panele fotowoltaiczne dają możliwość nie tylko zmniejszenia rachunków za prąd, ale również zarabiania na nadwyżkach wyprodukowanej przez nas energii, którą oddamy do sieci energetycznej. Tego typu praktyki są coraz popularniejsze u lokalnych przedsiębiorców w Jaśle, ale również u osób prywatnych zainteresowanych odnawialnymi źródłami energii.

RecoSolar zadba o wszystkie kwestie od pierwszych etapów planowania, aż po finalne wykonanie inwestycji oraz uzyskanie dotacji. Otrzymujesz gotowe rozwiązanie, które zarabia na siebie praktycznie od pierwszego dnia użytkowania. W ofercie fotowoltaika dla firm, fotowoltaika dla domu oraz fotowoltaika dla rolnika.

Opinie klientów o nas.

RECOSOLAR s.e. Opinie z ekomi-pl.com

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Lub zadzwoń: 513 864 106